Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost

  • 34 μ²

Το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost Βαρσοβία απέχει περίπου 1 χλμ. από το Πάρκο της Σαξονίας και περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο της Εξέγερσης της Βαρσοβίας (Warsaw Uprising Museum). Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει μπαλκόνι και χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και πλυντήριο.

Στο Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost υπάρχει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην κεντρική τοποθεσία 750 μέτρα από το Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας. Η Πλατεία του Κάστρου απέχει περίπου 1,1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost 34 τ.μ. Απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Warszawa Główna και περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Franciszkanska 02.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost Βαρσοβία
Urban Chic - Modern & Stylish, Aleja Solidarnosci
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Chic - Modern & Stylish, Aleja Solidarnosci

7.6
Καλό 5 σχόλια
128 μ από το κατάλυμα
USD 486 USD 437
ανά νύχτα
Lumina I 2-Room Apartment With Balcony I Near The Old Town
Τιμή μόνο για κινητά

Lumina I 2-Room Apartment With Balcony I Near The Old Town

9.2
Άριστο 25 σχόλια
128 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
Al Solidarnosci Apt 42 Superapart - Studio With Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Al Solidarnosci Apt 42 Superapart - Studio With Balcony

6.7
Ευχάριστο 9 σχόλια
148 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσίες καθαριότητας

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost;
      Το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Ιστορίας των Εβραίων της Πολωνίας.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost περιλαμβάνουν Μουσείο Εξέγερσης Βαρσοβίας, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost;
      Η τιμή κράτησης στο το Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost θα είναι 100€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Warsaw Perk και Craft Beer Muranów Piwny Świat και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 34 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Krasinski Garden Charming Studio By Bookinghost Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο